ФРАНКО

TIMES

П'ятниця, 31 жовтня, 2014   Останнє оновлення 2014-10-30 18:35

У Калуші за підтримки ЄС відкриють Центр надання адмінпослуг

Згідно із законом «Про адміністративні послуги», що вступив у дію з 1 січня 2013 року, за яким у кожному місті обласного значення та райцентрі повинні бути створенні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). В Івано-Франківській області перші такі ЦНАПи буде створено в рамках реалізації проекту «Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг населенню Івано-Франківської області через співпрацю громади та влади».

Зокрема, в понеділок, 30 грудня в Калуші буде урочисто відкрито Центр надання адміністративних послуг. Представників ЗМІ запрошуємо на прес-конференцію з приводу відкриття, яка відбудеться о 14:00 в приміщенні ЦНАПу за адресою: м. Калуш, вул. Стуса. У прес-конференції візьмуть участь керівник Калуського районного ЦНАПу, представники Калуської райдержадміністрації, координаторів та партнерів проекту — МГЦ «Еталон», Департаменту економіки Івано-Франківської ОДА.

У Центрі надаватимуть 52 адміністративні послуги згідно переліку. Середній час прийому відвідувача становитиме 10-15 хвилин, при цьому надання адміністративних послуг — безкоштовне, окрім тих, оплата за які передбачені чинним законодавством. Цей ЦНАП — другий з-поміж Центрів, що відкриваються за підтримки Європейського Союзу в рамках проекту «Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг населенню Івано-Франківської області через співпрацю громади та влади».

Довідково: Проект «Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг населенню Івано-Франківської області через співпрацю громади та влади» вартістю 182 900 євро (близько 1 950 тис. грн.) реалізується Молодіжним громадським центром «Еталон» у партнерстві з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, громадською організацією «Агентство з розвитку приватної ініціативи», виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківським регіональним фондом з інвестицій та розвитку, неурядовими громадськими організаціями з Польщі та Естонії, за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках «Фонду розвитку громадянського суспільства». Проект передбачає відкриття трьох районних Центрів адміністративних послуг за підтримки ЄС та об’єднання всіх функціонуючих в Івано-Франківській області ЦНАПів в єдину мережу.


Коментарі 0

Для коментування цієї статті вам необхідно авторизуватися через Facebook.
Допомогти проекту
Гаряча лінія

Рекомендовані